Szczęśliwe ostatnie sekundy

metal

Gol w 94 minucie spotkania dał Olimpii zwycięstwo w meczu z Metalem Tarnów 3:2. Zdobywcą zwycięskiej bramki był Tadel, a skutecznością w tym meczu popisali się także Oszust i J. Radliński.

Bramki dla Olimpii:

1:0  – 55 minuta – dośrodkowanie na  pole karne w okolice szesnastki, a Oszust z 16 metrów  płaskim strzałem  po długim rogu umieszcza piłkę w siatce bramki gości
2:2 –  76 minuta – rzut rożny  zamyka J. Radliński  i strzałem z 5 metrów pod poprzeczkę pewnie pokonuje bramkarza gości
3:2 – 90+4 – podanie Kamińskiego do Kleszcza na prawą stronę,  ten mija obrońcę gości i  wrzuca piłkę na 18 metr do Tadla, który finalizuje to podanie. Po bramce arbiter zakończył spotkanie.

Od 70 minuty Olimpia grała w osłabieniu, gdyż drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymał Gniady.

Olimpia: Sołtys – Lądwik, (61′ Tadel), Kijak, Setlak,  Kusion, J. Radliński,  Strojny, Oszust (90′ M. Migoń), Szumlański (77′ Kleszcz),  Kamiński,  Gniady

Żółte kartki: Sołtys, Strojny, Gniady

Czerwona kartka: Gniady (2 żółte)