Remis z Zorzą

zorza zaczarnie

Po 99 dniach bez zdobyczy punktowej na własnym stadionie Olimpia sięgnęła po pierwszy punkt remisując z Zorzą Zaczarnie 3:3. Bramki: Oszust i Kijak x2.

Bramki dla Olimpii:

1:0 –  Oszust w 6 minucie spotkania dobija piłkę odbitą przez bramkarza gości po pojedynku sam na sam z Hynkiem
2:0 –  Kijak w 20 minucie wykorzystuje rzut karny, podyktowany za zagranie ręką obrońcy Zorzy. Defensor Zorzy zatrzymuje piłkę po uderzeniu głową Nowaka.

3:2 –  Kijak ponownie z rzutu karnego w 63 minucie spotkania. Karny jest efektem faulu bramkarza gości na Kamińskim

Olimpia: Stefański – Lądwik, Kijak,  Kusion (46′ Kleszcz), J. Radliński (78′ Setlak) – Hynek , Strojny (70′ Senderak), Nowak (82′ Tadel), Kamiński – Oszust, Gniady

Na ławce rezerwowych pozostali Sołtys i Biedroń.