Kolejny tydzień wyzwań

herb-rywala-lks-victoria_312

Zbliżają się trzy bardzo istotne i ważne mecze dla Olimpii. Na przestrzeni dziewięciu dni wojniczanie rozegrają dwa mecze ligowe i jeden pucharowy. Zwycięstwa z wymagającymi przeciwnikami pozwolą zapomnieć o słabym starcie na progu sezonu.

Już w najbliższą sobotę Olimpia uda się do Śmigna na mecz z tamtejszym KSUS. Gospodarze mają już za sobą dwa mecze ligowe, oba wyjazdowe i oba zakończone porażkami. Najpierw przegrali w Żabnie 1:3, a następnie w meczu rozegranym awansem z szóstej kolejki w Ciężkowicach 1:2. Ostatni raz obie drużyny w rozgrywkach ligowych zmierzyły się 15 czerwca 2014 roku w Wojniczu. Górą wtedy była Olimpia wygrywając 2:1. Podobnie jak w Śmignie jesienią tego samego sezonu, kiedy wojniczanie wygrali 1:0. Mecz w Śmignie rozpocznie się o 17:30.

Przerwę w rozgrywkach ligowych stanowił będzie 23 sierpnia mecz I rundy Pucharu Polski na szczeblu TOZPN. Olimpia wyjeżdża do Koszyc Małych na mecz z tamtejszą Victorią. Początek meczu – godzina 17:00.

Zakończeniem tygodniowego maratonu będzie mecz z GKSem Gromnik w Wojniczu. To podobnie jak zespół ze Śmigna, drużyna, która ma za sobą już dwa ligowe mecze. Za każdym razem pewnie wygrane: z LUKS Skrzyszów 2:0 i z Łukovią 4:0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *