Podział punktów w Radłowie

herb-rywala-brolimpia_69

Remisem 2:2 zakończył się pojedynek Radłovii i Olimpii. Obie bramki dla wojniczan były dziełem Kamińskiego (29 i 52 min.). Tym samym Olimpia wydłużyła serię meczów be porażki do pięciu.

W 29 minucie, odpowiadając na gola gospodarzy (’17) Gałuszka „w uliczkę” na 16 metrze wypuszcza Kamińskiego,  a ten opanowuje piłkę i umieszcza ją w siatce.
37 minucie podanie krosowe Nowaka  na wolne pole do Kleszcza. Ten wychodzi „sam na sam” ale bramkarz gospodarzy obroni czubkiem buta.
W 43 minucie po uderzeniu z wolnego przez Gałuszkę piłka trafia w poprzeczkę.
W 52  minucie Kleszcza  podaje na wolne pole do  Oszusta, ten dośrodkowuje na 11 metr, a Kamiński strzela głową na 2:2.

Olimpia: Stefański – Setlak, Kijak (52′ Radliński), Lądwik (16′ Gałuszka),  Malisz, Kusion,  Oszust, Strojny, Nowak (67′ Tadel), Kamiński, Kleszcz

Żółte kartki: Nowak i Strojny
Na ławce rezerwowych pozostali: Sołtys, Senderak i Duda