Do przodu z Naprzodem

naprzodsobolow

Olimpia pokonała 5:2 (2:1) zespół Naprzodu Sobolów i umocniła się w czołówce tabeli. Bramki dla wojniczan zdobyli: Kamiński x3, Duda i Kijak z rzutu karnego.

Już w czwartej minucie Olimpia powinna objąć prowadzenie. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Malisz. Potem raz po raz wojniczanie stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia gola.
Po raz pierwszy udało się to w 32 minucie po zagraniu na wolne pole Kusiona z pierwszej piłki do Kamińskiego. Ten drugi nie zmarnował okazji otwierając wynik spotkania.
W 43 minucie ponownie Kamiński w roli głównej. Po wrzutce na wolne pole na 30 metr uprzedzając obrońce wyszedł sam na sam i strzela na 2:1.
W 55 minucie Nowak dostaje podanie w uliczkę, w szesnastce mija obrońcę, który zahacza go z tyłu. Sędzia wskazuje na 11 metr, a karnego wykorzystuje Kijak.
W 69 minucie Oszust przedziera się prawą stroną.  Jego podanie wykorzystuje Duda z 11 metrów umieszczając piłkę w siatce rywala.
W 87 minucie ponownie wpisał się na listę strzelców Kamiński, znowu wykorzystując sytuację sam na sam.

Olimpia: Stefański – Setlak, Radliński, Kijak, Lądwik, Malisz, Kusion (68′ Duda ), Oszust (84′ Tadel), Strojny, Nowak, Kamiński

Żółta kartka: w 79 min Nowak