Olimpia urwała punkty Okocimskiemu

okocimski

Olimpia zremisowała w Brzesku z Okocimskim 1:1 (1:0) odbierając tym samym wiceliderowi punkty na jego boisku. Bramkę dla wojniczan zdobył Senderak w 90 minucie spotkania.

Mecz rozpoczął się nie po myśli Olimpii,  która szybko, bo w 8 minucie straciła bramkę. Ale konsekwentną grą i realizowaniem trenerskich założeń z minuty na minute stawała się drużyną, która stwarzała więcej sytuacji strzeleckich. Zwłaszcza w drugiej połowie wojniczanie stworzyli więcej sytuacji bramkowych, których nie wykorzystali Nowak, Tadel, Kijak,Gałuszka, Kleszcz i Radliński. „Piwosze” też mogli zmienić wynik meczu ale na posterunku był Paweł Stefański. Bramka dla Olimpii padła po asyście Lądwika – podanie wzdłuż bramki i zamknięcie akcji przez Senderaka.

Olimpia: Stefański – Kijak , Radliński , Kusion (46′ Setlak) Lądwik – Kleszcz , Nowak , Gałuszka (65′ Senderak),  Strojny (75′ Duda),  Kamiński  – Tadel (88′ Gostek)