Kolejna seria do przerwania

orzel

Olimpia nie wygrała w Dębnie z Orłem od 22 października 2011 roku. W najbliższą sobotę o godzinie 12:00 nadarza się okazja aby tę serię przerwać.

Orzeł świetnie rozpoczął rundę wiosenną. W trzech meczach dwa razy wygrał (u siebie z Radłovią i na wyjeździe z Górnikiem po 2:0) i jeden raz zremisował (w Sobolowie 0:0). Siedem zdobytych wiosną punktów pozwoliło mu awansować na drugie miejsce w tabeli.

Orzeł dobrze radzi sobie na własnym boisku, gdzie w ośmiu spotkaniach wygrał pięć razy, dwa razy zremisował (z Górnikiem i Dunajcem Zakliczyn) i jeden raz przegrał (z Polanem Żabno 2:5). Ale Olimpia w meczach wyjazdowych czuje się lepiej niż na własnym stadionie. W bieżącym sezonie wojniczanie na boiskach rywali wygrywali trzy razy (w Zakliczynie, Gnojniku i Buczu), trzy razy remisowali (z Rylovią, Górnikiem i Dunajcem Mikołajowice) i dwa razy musieli uznać wyższość rywala (w Żabnie i Sobolowie).

Ostatnie spotkanie obu zespołów jesienią ubiegłego roku zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla wojniczan zdobył Mateusz Nowak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *