Remis w Mikołajowicach

dunajec-mikolajowice

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie z Dunajcem Mikołajowice. Bramkę dla wojniczan zdobył Jakub Kleszcz w 20 minucie spotkania. Był to szósty remis Olimpii w dziesiątym meczu obecnego sezonu.

Olimpia: Sołtys -Radliński, Kusion, Malisz, Lądwik (74′ Kijak) – Setlak, Gniady (55′ Zamiatała), Gałuszka, Kamiński – Kleszcz, Oszust (77′ Senderak)

Na ławce rezerwowych pozostali Hawryluk i Tadel.

Żółte kartki: Lądwik, Malisz, Kamiński, Kleszcz

Czerwona kartka – Malisz (za dwie żółte)

Jedyną bramkę dla Olimpii zdobył Kleszcz po podaniu Kamińskiego. Gospodarze wyrównali w 63 minucie. Kleszcz mógł zdobyć drugą bramkę, ale piłka po jego uderzeniu z 20 metrów w 78 minucie trafiła w poprzeczkę. Spotkanie Olimpia kończyła w 10. W 86 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Malisz i musiał opuścić boisko.

Kolejny mecz Olimpia rozegra w Wojniczu w sobotę 5 listopada o godzinie 13 ze Strażakiem Mokrzyska.