Podział punków w Siedlcu

herb-rywala-gorniksiedlec_1

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie Górnika i Olimpii. Bramki dla wojniczan zdobyli Nowak i Malisz.

Olimpia: Stefański -Kusion, Malisz, Lądwik, Setlak – Nowak, Kamiński, Kleszcz,  Senderak ( 75′ Hawryluk) – Zamiatała (65′ Gniady), Oszust

Na ławce rezerwowych pozostali: Sołtys, Tadel.

żółta kartki: Kamiński 85′

czerwona kartka: Nowak (za 2 żółte – 12′ i 82′)

Pierwszą okazję na strzelenie bramki dla Olimpii miał Kamiński w 35 minucie, ale jego strzał z 18 metrów wyłapał bramkarz gospodarzy. Pierwszy bramkę zdobył jednak Górnik w 49 minucie. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, bo już 2 minuty później wyrównał po indywidualnej akcji i strzale z 18 metrów  w długi róg bramki Nowak. Górnik odpowiedział bramką w 68 minucie, ale objął prowadzenie tylko na 4 minuty. Nowak wrzucił na pole karne piłkę z rzutu wolnego wprost na głowę Malisza, który skierował ją prosto do bramki Górnika. w 82 minucie w dobrej sytuacji znalazł się Oszust, który otrzymał piłkę od Malisza, ale ostatecznie wywalczył tylko rzut różny. W tym wyrównanym spotkaniu od 82 minuty za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Nowak. W 84 minucie sędzia spotkania w taki sam sposób ukarał zawodnika gospodarzy i obie drużyny kończyły spotkanie grając w 10 osobowych składach.