Trampkarze powalczą o podium.

trampkarze

Przed trampkarzami Olimpii ostatni mecz w sezonie w którym zmierzą się z drużyną LKS Wierzchosławice-Ostrów. Ewentualna wygrana da młodym zawodnikom trzecie miejsce w tabeli. Mecz odbędzie się w sobotę 4 czerwca o godz. 11:00 na wyjeździe.

Drużyna z Wierzchosławic zajmuję aktualnie trzecie miejsce w tabeli z dwudziestoma sześcioma zdobytymi punktami na które złożyło się 8 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek.. Ostatni mecz najbliższy rywal trampkarzy zremisował 3:3 z ostatnim w tabeli zespołem z Koszyc Wielkich. Bilans spotkań na własnym boisku tej drużyny to 4 wygrane, 1 remis i dwie porażki.

Trampkarze w miniony weekend pauzowali a tydzień wcześniej pokonali przy Warszawskiej LKS Koszyce Wielkie 1:0. Zawodnicy Konrada Migonia zajmują czwarte miejsce w tabeli z dwudziestoma czterema punktami. W meczach wyjazdowych młodzi Wojniczanie zanotowali 3 wygrane, 1 remis i 3 porażki.

W rundzie jesiennej Olimpia pokonała w Wojniczu drużynę z Wierzchosławic 7:1. Cztery bramki w tym spotkaniu strzelił M.Migoń, dwie B.Kuboń a jedno trafienie zaliczył J.Gostek.

 

Odwiedź: www.missterium.pl

Tabela i wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,13435.html#

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *