Na koniec z Naprzodem Sobolów.

naprzodsobolow

W sobotę 4 czerwca Olimpia zakończy zmagania w sezonie 2015/2016. Ostatnim rywalem Wojniczan będzie Naprzód Sobolów. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 przy Warszawskiej w Wojniczu.

Drużyna z Sobolowa zajmuję ósmą pozycję w tabeli z trzydziestoma sześcioma punktami na koncie. W obecnym sezonie Naprzód wygrał 11 spotkań, 3 zremisował i doznał jedenastu porażek. W ostatniej kolejce zawodnicy Stanisława Jachyma pokonali na własnym boisku Orzeł Dębno 2:0 po golach W.Kleberta i A.Klejdysza, kończąc tym samym serię trzech spotkań bez zwycięstwa. Z dwunastu spotkań wyjazdowych Naprzód wygrał 5 a 7 przegrał.

Olimpia w ostatniej kolejce przegrała na wyjeździe z zajmującym drugą pozycję Okocimskim II Brzesko 2:0. Zawodnicy Rogera Radlińskiego plasują się aktualnie na szóstym miejscu w tabeli z czterdziestoma dwoma punktami w dorobku. Wojniczanie nie mają już szans na zajęcie wyższego miejsca w tabeli, mogą zająć jedynie miejsce niżej przy ewentualnej porażce lub remisie z Sobolowem i zdobyciu trzech punktów przez Olimpię Kąty w meczu z Okocimskim II. Przy Warszawskiej Wojniczanie zanotowali dotąd 9 zwycięstw, 1 remis i dwie porażki.

W jesiennej konfrontacji obu zespołów lepszy okazał się Naprzód, który pokonał na własnym obiekcie Olimpię 2:0.

 

Odwiedź też: www.missterium.pl

Tabela i wyniki: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8380.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *