Remis trampkarzy.

trampkarze

Jeden punkt z Lisiej Góry przywieźli trampkarze Olimpii Wojnicz, których spotkanie z miejscowym Liskiem zakończyło się remisem 2:2. Bramki w tym spotkaniu zaliczyli M.Migoń i B.Kuboń.

Trampkarze jako pierwsi stracili bramkę w tym spotkaniu, długa piłka przeszła naszych obrońców a napastnik gospodarzy mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Bortnikowi. W drugiej połowie Lisek zdobył drugą bramkę w sytuacji sam na sam bramkarz Olimpii zdobył jeszcze wybić piłkę ale spadła ona na 20 metr tuż pod nogi zawodnika Liska, który skierował ją do pustej bramki. Olimpia zdobyła bramkę kontaktową jakieś 10 minut później po ładnej dwójkowej akcji Gostek wyłożył piłkę wzdłuż bramki a Migoniowi pozostało tylko skierować ją do pustej siatki. Olimpia po kontaktowej bramce poszła za ciosem i doprowadziła do wyrównania, na strzał z dystansu zdecydował się Kuboń, który mocnym, mierzonym strzałem pod poprzeczkę nie pozwolił bramkarzowi na skuteczną interwenję. Trampkarze przerwali tym samym kiepską serię trzech porażek z rzędu.

Lisek Lisia Góra – Olimpia Wojnicz 2:2 (1:0)

• Bramki:

M.Migoń 50′

B.Kuboń 60′

• Olimpia Wojnicz:

J.Bortnik – K.Gołąb, A.Sumara, M.Bibro, P.Zdeb – M.Moskwa, E.Chudoba, J.Gostek, B.Kuboń, M.Migoń

• Ławka rezerwowych:

Trampkarze zajmują czwarte miejsce w tabeli.

W następnej kolejce zawodnicy Konrada Migonia zmierzą się przy Warszawskiej z ostatnim w tabeli zespołem z Koszyc Wielkich. Mecz zaplanowano na sobotę 21 maja o godzinie 11:00.