Wisła wywozi trzy punkty z Wojnicza.

juniorka

W dalszym ciągu trwa czarna seria juniorów starszych, którzy przegrali już piąty mecz z rzędu. Tym razem wojniczanie ulegli przy Warszawskiej, Wiśle Szczucin 2:3. Gole dla Olimpii w tym meczu zdobyli K.Burnóg i K.Krzysztofiak z rzutu karnego.

Olimpia jako pierwsza zdobyła prowadzenie w tym spotkaniu. Po wrzutce S.Oszusta z prawej strony boiska piłka trafiła pod nogi K.Burnóga, który nie dał szans bramkarzowi gości. Wisła wyrównała w około 30 minucie meczu po prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik Wisły, który nie zmarnował swojej szansy. Szczucianie poszli za ciosem i w drugiej połowie wyszli na prowadzenie. Druga bramka dla Olimpii wpadła po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym, pewnym wykonawcą okazał się K.Krzysztofiak. W około 80 minucie meczu Wisła zdobyła decydującą bramkę po samobójczym trafieniu K.Burnóga. Wojniczanie mecz kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce dla P.Kubisa

Olimpia Wojnicz – Wisła Szczucin 2:3 (1:1)