Wyjazdowe spotkanie z Pagenem Gnojnik.

herb-rywala-pagengnojnik_253

W Gnojniku swój najbliższy mecz rozegra Olimpia Wojnicz. Spotkanie z Pagenem zaplanowano na sobotę 30 kwietnia o godzinie 16:00.

Pagen po dziewiętnastu kolejkach zajmuję szóste miejsce w tabeli z trzydziestoma dwoma wywalczonymi punktami. Drużyna z Gnojnika wygrała w obecnym sezonie 9 spotkań zaliczając również 5 porażek i 5 remisów. Najbliższy przeciwnik Olimpii notuje obecnie serię czterech zwycięstw z rzędu. W ostatniej kolejce Pagen pokonał na wyjeździe Orzeł Dębno 2:7. Bilans spotkań domowych tej drużyny to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.

Olimpia notuje obecnie serię trzech zwycięstw z rzędu. W minionej kolejce zawodnicy R.Radlińskiego odnieśli efektowne zwycięstwo przy Warszawskiej nad viceliderem z Rylowej 4:1 (M.Kamiński x3, J.Hynek). Wojniczanie zajmują czwarte miejsce w tabeli z trzydziestoma pięcioma punktami. Strata do trzeciego w tabeli Okocimskiego II Brzesko wynosi 2 punkty. W meczach wyjazdowych Olimpia zaliczyła do tej pory 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki.

Jesienny mecz obu drużyn zakończył się zwycięstwem Pagenu przy Warszawskiej 2:3. Bramki dla Olimpii w tym spotkaniu strzelili K.Barwacz i J.Malisz.

 

Odwiedź też: www.missterium.pl

Tabela i wyniki: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8380.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *