Trzy punkty dla Olimpii ! Hat-trick Kamińskiego.

Olimpia copy

Olimpia notuje trzecie zwycięstwo z rzędu ! Znowu w głównej roli występuje M.Kamiński, który zalicza hat-tricka i asystę przy bramce J.Hynka.

Olimpia w pełni zasłużenie pokonała dzisiaj spadkowicza z IV Ligi Małopolskiej – Rylovię Rylowa. Wojniczanie objęli prowadzenie w 29 minucie meczu, po podaniu z autu P.Kubisa piłka wylądowała pod nogami M.Kamińskiego, który obrócił się z nią w polu karnym i strzałem po długim rogu nie dał szans bramkarzowi gości. Kilka minut później Olimpia podwyższyła wynik spotkania, M.Kamiński podał w pole karne do J.Hynka a ten mocnym strzałem z woleja pod poprzeczkę zaskoczył bramkarza z Rylowej. Pozostałe gole padały w samej końcówce spotkania. W 80 minucie do rzutu wolnego z około 18 metrów podszedł M.Nowak, jego strzał obronił jeszcze bramkarz ale wybił piłkę pod śpieszącego się z dobitką M.Kamińskiego, który dopełnił tylko formalności. Wojniczanie dobili Rylovię trzy minuty później; prostopadłym podaniem do M.Kamińskiego popisał się K.Krzysztofiak a najskuteczniejszy zawodnik Olimpii w tym sezonie płaskim strzałem w długi róg skompletował hat-tricka. Rylowianie honorową bramkę zdobyli kilka chwil później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do bramki N.Sołtysa po strzale główką z bliskiej odległości.

Olimpia Wojnicz – Rylovia Rylowa 4:1 (2:0)

  • Bramki:

M.Kamiński 29′, 80′, 83′

J.Hynek 35′

D.Smęda 85′

  • Żółte kartki:

M.Nowak, J.Hynek – J.Łucarz, T.Wojewoda

  • Olimpia Wojnicz:

N.Sołtys – W.Setlak, M.Kijak, J.Malisz (85’S.Oszust), M.Lądwik – P.Gałuszka (60’K.Barwacz), M.Nowak, J.Hynek, Ł.Kusion, P.Kubis (55’K.Krzysztofiak), M.Kamiński (87’Ł.Hawryluk)

  • Ławka rezerwowych:

P.Stefański, H.Migoń, Ł.Hawryluk, S.Oszust, K.Krzysztofiak, K.Barwacz

 

  • Rylovia Rylowa:

K.Baran – D.Gofron (84’A.Cieśla), K.Hebda, J.Łucarz (78’M.Bieniek), M.Motylski (60’T.Gurgul), N.Ostrowski, A.Ostrowski (78’Ł.Kania), D.Smęda, P.Stawarz, T.Wojewoda

  • Ławka rezerwowych:

D.Czaja, M.Bieniek, A.Cieśla, T.Gurgul, Ł.Kania, D.Piątek, O.Wojnicki

 

Olimpia w dalszym ciągu znajduję się na czwartym miejscu w tabeli, Wojniczanie odrobili jednak stratę do trzeciego w tabeli Okocimskiego, która wynosi teraz 2 punkty.

W następnej kolejce zawodników R.Radlińskiego czeka wyjazdowe spotkanie z Pagenem Gnojnik. Mecz odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godzinie 16:00.

 

Odwiedź też: www.missterium.pl

Tabela i wyniki: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8380.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *