Z Rylovią przy Warszawskiej.

herb-rywala-lksrylovia_219

W niedzielę 24 kwietnia o godzinie 17:00 zawodnicy Rogera Radlińskiego podejmą przy Warszawskiej, spadkowicza z IV Ligi Małopolskiej – Rylovię Rylowa.

Drużyna z Rylowej to vicelider tabeli Tarnowskiej Ligi Okręgowej Gr.1. W 18 do tej pory rozegranych spotkaniach zdobyli 39 punktów. Były czwartoligowiec w tym sezonie wygrał 12 meczów 3 zremisował i 3 przegrał. Wiosną Rylovia przegrała tylko raz; na wyjeździe z Pagenem Gnojnik 2:1, po za tym spotkaniem w pokonanym polu zostawili oni kolejno Dunajec Mikołajowice 1:2, Żubr Gawłówek 6:0, LKS Uszew 1:2, oraz w ostatniej kolejce Orzeł Dębno 3:0. W meczach wyjazdowych Rylowianie zgromadzili 17 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 remisy i dwa porażki.

Olimpia znajduję się na czwartej pozycji w tabeli z trzydziestoma dwoma punktami w dorobku. Obecnie Wojniczanie notują serię dwóch zwycięstw z rzędu; po wygranej z Dunajcem Mikołajowice 3:1 przy Warszawskiej i pokonaniu w ostatniej kolejce Żubra Gawłówek 0:2 (dwa gole Mariusza Kamińskiego). Zawodnicy Rogera Radlińskiego w meczach rozegranych w Wojniczu odnieśli 7 zwycięstw a 2 razy schodzili z boiska pokonani.

W jesiennym spotkaniu obu drużyn minimalnie lepsza okazała się Rylovia, która wygrała na własnym boisku 1:0.

Odwiedź też: www.missterium.pl

Tabela i wyniki: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8380.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *