Trampkarze przegrywają po zaciętym spotkaniu.

trampkarze

Siedem bramek zobaczyliśmy w dzisiejszym spotkaniu wojnickich trampkarzy z LKS Szynwałd. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:4, drugim z rzędu hat-trickiem dla Olimpii popisał się M.Migoń.

Olimpia jako pierwsza objęła prowadzenie w tym spotkaniu, następnie dwie bramki zdobyli goście i to oni wyszli na prowadzenie. Wojniczanie zdołali jednak jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu. W drugiej połowie Olimpia ponownie objęła prowadzenie 3:2 a hat-tricka skompletował najlepszy strzelec drużyny M.Migoń (24 bramki). Końcówka należała jednak do zawodników Szynwałdu, którzy szybko wyrównali stan spotkania a później zdobyli bramkę na wagę trzech punktów.

Olimpia Wojnicz – LKS Szynwałd 3:4 (2:2)

• Bramki:

M.Migoń 1′, 25′, 48′

K.Wójtowicz 10′, K.Kusek 22′, M.Mazur 50′, M.Nalepa 58′

• Olimpia Wojnicz:

J.Bortnik – P.Opioła (10’K.Migdał), K.Gołąb, M.Bibro, P.Zdeb – M.Moskwa, E.Chudoba, J.Gostek, B.Kuboń, B.Kędzior , M.Migoń

• Ławka rezerwowych:

K.Migdał

LKS Szynwałd:

W.Firmuga – K.Kawa (40’T.Drozd), K.Kusek, M.Mazur, D.Milczek, M.Nalepa, H.Plebanek, K.Sokołowski, K.Wilk (40’K.Tryba), K.Wójtowicz, J.Zalas

T.Drozd, K.Tryba

Trampkarze po jedenastu rozegranych kolejkach zajmują 4 miejsce w tabeli z dwudziestoma punktami na koncie.

W następnej kolejce trampkarzy czeka wyjazdowe spotkanie z Iskrą Tarnów. Mecz odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godzinie 11:00.