LKS Szynwałd przeciwnikiem trampkarzy.

trampkarze

W sobotę 23 kwietnia o godzinie 11:00 swój trzeci mecz w rundzie wiosennej rozegrają trampkarze Olimpii Wojnicz, którzy zmierzą się przy Warszawskiej ze swoimi rówieśnikami z Szynwałdu.

Po dziesięciu rozegranych kolejkach LKS Szynwałd zajmuję trzecie miejsce w tabeli z dwudziestoma dwoma zdobytymi punktami, na które złożyło się siedem zwycięstw, jeden remis i dwie porażki. Ostatni mecz tej drużyny zakończył się wysokim zwycięstwem 13:1 nad ostatnim w tabeli zespołem z Koszyc Wielkich. Zawodnicy z Szynwałdu w meczach wyjazdowych zaliczyli dwa zwycięstwa, jeden remis oraz dwie porażki.

Olimpia po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu z Victorią Koszyce Małe, pokonała w ostatni piątek drugą drużynę Unii Tarnów 0:4, trzy bramki w tym meczu zdobył M.Migoń a jedno trafienie zaliczył M.Bibro. Zawodnicy K.Migonia zajmują czwartą pozycję w tabeli ze stratą dwóch punktów do swojego najbliższego rywala. Trampkarze nie przegrali jeszcze spotkania na własnym boisku w tym sezonie notując trzy zwycięstwa i dwa remisy.

W jesiennym spotkaniu Olimpii z LKS Szynwałd, lepsi okazali się nasi rywale, którzy wygrali na własnym boisku 3:1. Jedynego gola dla Wojniczan zdobył J.Gostek.

Jeżeli trampkarze zdobędą w sobotę trzy punkty awansują w tabeli co najmniej o jedno miejsce.

Odwiedź: www.missterium.pl

Tabela i wyniki: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,13435.html#

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *